Stevan Tramburovski najbolji veteran u 2013. godini

U organizaciji šahovskog saveza Međimurske županije održano je 23. studenog 2013. godine pojedinačno prvenstvo Međimurja za veterane (igrači koji su navršili 60 godina). Natjecanje je održano u prostorima restorana “VRBI” u Gornjem Kuršancu.

Nastupilo je svega 8 igrača (od ukupno 36 registriranih), pri čemu jedan izvan konkurencije. Turnir je odigran po bergerovom sustavu u 7. kola uz 15 minuta po igraču za partiju po pravilima za ubrzani šah.

Prvo mjesto osvojio je Stevan Tramburovski član Strahoninca (7 bodova), drugi je bio Boris Resman iz Gornjeg Mihaljevca (5 bodova), a treći Vladimir Turk iz Čakovca (4,5 bodova). Poredak ostalih sudionika bio je slijedeći: 4. Josip Kerman (izvan konkurekcije) iz Lopatinca (3,5), 5. Stjepan Novak – Nedelišće (3), 6. Ivan Logožar – Gornji Kuršanec (2,5), 7. Stjepan Kukolić – Nedelišće (2) i 8. Stjepan Logožar – Gornji Kuršanec (0,5).

Trojica prvoplasiranih osvojila su pokale u trajno vlasništvo. Sudio je Nikola Husajina.