Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

KUP Međimurja 2019.

Raspis

Stranica natjecanja

Osnovni sastavi ekipa

Konačni poredak

Pojedinačni učinak igrača

Partije

 

  1. mjesto: ŠK “Sloboda” Mihovljan   12 meč bodova
  2. mjesto: ŠK “Stridon” Štrigova       9 meč bodova
  3. mjesto: ŠK “Gornji Mihaljevec”     8 meč bodova

 

1.kolo:

Nedjelja,10.2. u 10 sati, u Podturnu u kavani „Cobra“

4.kolo:

Nedjelja, 3.3. u 10 sati, u društvenom domu u Strahonincu

2.kolo:

Nedjelja, 17.2. u 10 sati, u Murskom Središću u „ Motelu Ilonka“

5.kolo:

Nedjelja,  10.3. u 10 sati, u Nedelišću na sportskom parku  “Trate”

3.kolo:

Nedjelja, 24.2. u 10 sati, u društvenom domu u Strahonincu

6.kolo:

Nedjelja, 17.3. u 10 sati, u Gornjoj Dubravi u kavani „K Jeleni“

 

Dosadašnji pobjednici: 

2010. ŠK “Stridon” Štrigova 

2011. ŠK “Stridon” Štrigova 

2012. ŠK “Stridon” Štrigova 

2013. ŠK “Miklavec” Miklavec

2014. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2015. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2016. ŠK “Stridon” Štrigova

2017. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2018. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2019. ŠK “Sloboda” Mihovljan

Comments are closed.

Dani općine Mala Su

Raspis turnira Povodom dana općine Mala Subotica, ŠK "Dinamo" iz Palovca ...

Pojedinačno kadetsk

Kadeti U7                  ...

Dani lipe 2019.

Raspis Šahovski klub organizira 10. Tradicionalno otvoreno prvenstvo Gornjeg Mihaljevca - ...

5. Otvoreno pojedina

Raspis Prvenstvo će se odigrati u Mihovljanu u društvenom domu 26.6. ...

Kadetsko prvenstvo M

Raspis Kadeti U16         Konačni poredak         ...

Dani općine Mala Su

Raspis turnira Povodom dana općine Mala Subotica, ŠK "Dinamo" iz Palovca ...

Pojedinačno kadetsk

Kadeti U7                  ...

Dani lipe 2019.

Raspis Šahovski klub organizira 10. Tradicionalno otvoreno prvenstvo Gornjeg Mihaljevca - ...

5. Otvoreno pojedina

Raspis Prvenstvo će se odigrati u Mihovljanu u društvenom domu 26.6. ...

Kadetsko prvenstvo M

Raspis Kadeti U16         Konačni poredak         ...

  • Kategorije