Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Raspis Stranica natjecanja Partije 1. – 6. kola Konačni poredak   Pobjednik 4. Otvorenog seniorskog prvenstva Međimurja Jurica Srbiš iz ŠŠK “Podravka” iz Koprivnice   Dosadašnji pobjednici su:  Gakić Miodrag,  [ Opširnije ]

Stranica natjecanja Prijenos partija uživo Konačni poredak     Pojedinačni učinak igrača iz Međimurja:   ŠK “STRIDON” Štrigova:              1. Zadravec Matija        [ Opširnije ]

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2018.   Kadeti do 12. godina Konačni poredak   Kadeti do 16. godina Konačni poredak  

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, restoran “Cobra” 2. kolo: 18.02. u Murskom Središću, motel “Ilonka” 3. kolo:  25.02. u Mihovljanu, društveni  [ Opširnije ]

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC” Pobjednik 2017: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC”

Raspis natjecanja Stranica natjecanja

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji pobjednici: 2013. – Plenča Julijan, ŠK “Rijeka” Rijeka 2014. – Božinović Bogdan, ŠK “Sljeme-Agroproteinka” Sesvete 2015. –  [ Opširnije ]

Raspis turnira Konačni poredak – seniori Konačni poredak – kadeti

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja Konačni poredak Lista ploča

Raspis 8. otvorenog prv. G. Mihaljevca Konačni poredak

Brzopotezno ekipno p

Raspis 26. prosinca u Gornjoj Dubravi održat će se ekipno ...

VII. Memorijalni tur

Raspis turnira Stranica natjecanja Šahovski klub "Miklavec" organizira tradicionalni turnir u spomen ...

Ekipni turnir u ubr

Raspis Šahovski klubovi "Stridon" iz Štrigove i "Mladost" iz Varaždinskih Toplica ...

Općinski turnir Mal

Raspis   Nagrade za najuspješnije igrače   Kadetski turnir: Konačni poredak ŠK "MLADOST I" Varaždinske ...

Memorijal "Mašan Sr

Raspis turnira Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:     1. Vidović Saša iz ŠK ...

Brzopotezno ekipno p

Raspis 26. prosinca u Gornjoj Dubravi održat će se ekipno ...

VII. Memorijalni tur

Raspis turnira Stranica natjecanja Šahovski klub "Miklavec" organizira tradicionalni turnir u spomen ...

Ekipni turnir u ubr

Raspis Šahovski klubovi "Stridon" iz Štrigove i "Mladost" iz Varaždinskih Toplica ...

Općinski turnir Mal

Raspis   Nagrade za najuspješnije igrače   Kadetski turnir: Konačni poredak ŠK "MLADOST I" Varaždinske ...

Memorijal "Mašan Sr

Raspis turnira Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:     1. Vidović Saša iz ŠK ...

  • Kategorije