Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Archive for the ‘Nekategorizirano’ Category

Sportske igre mladih 2018.

Nakon županijskih natjecanja, na državnu završnicu u Splitu nastupilo je troje Međimurskih igrača, Lovrenčić Dolores (u15), Perko Bartol (u15), te Janči Fran (u11). Ujedno se Dolores plasirala i na državnu međunarodnu završnicu u Splitu. Djevojčice do 15 god.      Konačni  [ Opširnije ]

“Gospodar srpnja 2018.”

Povodom 35. godišnjice šahovskog kluba Sloboda iz Mihovljana organizira turnir “Gospodar srpnja 2018.” Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak

Turnir povodom “Dana općine Mala Subotica”

Raspis Konačni poredak – seniorski turnir Pobjednici seniorskog i kadetskog turnira sa ostalim sudionicima natjecanja.  

9. Otvoreno brzopotezno prvenstvo Gornjeg Mihaljevca

Povodom “Dana Lipe” u Gornjem Mihaljevcu organizira se tradicionalni otvoreni brzopotezni turnir. Raspis Konačni poredak Pobjednici turnira Novak Ratko iz ŠD “Varaždin” sa 9 osvojena boda Šegović Goran iz ŠD “Varaždin” sa 8.5 osvojena boda Zadravec Matija iz ŠK “Gornji  [ Opširnije ]

4. Otvoreno pojedinačno seniorsko prvenstvo Međimurja

Raspis Stranica natjecanja Partije 1. – 6. kola Konačni poredak   Pobjednik 4. Otvorenog seniorskog prvenstva Međimurja Jurica Srbiš iz ŠŠK “Podravka” iz Koprivnice   Dosadašnji pobjednici su:  Gakić Miodrag, ŠD „Međimurje“ Čakovec – 2014. Makovec Bruno, ŠK „Sloboda“ Mihovljan  [ Opširnije ]

I. Juniorska liga

Stranica natjecanja Prijenos partija uživo Konačni poredak     Pojedinačni učinak igrača iz Međimurja:   ŠK “STRIDON” Štrigova:              1. Zadravec Matija             2. Dabić Stjepan          [ Opširnije ]

Kadetsko prvenstvo Međimurske županije

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2018.   Kadeti do 12. godina Konačni poredak   Kadeti do 16. godina Konačni poredak  

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, restoran “Cobra” 2. kolo: 18.02. u Murskom Središću, motel “Ilonka” 3. kolo:  25.02. u Mihovljanu, društveni dom 4. kolo:  04.03.  u Mihovljanu, društveni dom 5. kolo:  [ Opširnije ]

Memorijal “Sredanović”

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC” Pobjednik 2017: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC”

4. pojedinačno prvenstvo Čakovca

Raspis natjecanja Stranica natjecanja

KUP Međimurja 2019.

Raspis Stranica natjecanja Osnovni sastavi ekipa Parovi trećeg kola Partije: 1. kola 2. kola   1.kolo: Nedjelja,10.2. u ...

Seminar za šahovske

Ogranak Sjever HUŠS-a organizirao je seminar za klupske, županijske i ...

V. Otvoreno prvenstv

Raspis Seniorski turnir Kadeti do 16 godina Kadeti do 12 godina Cuger

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2019. godinu sa ...

Brzopotezno ekipno p

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici brzopoteznog turnira i nagrađeni prema poretku ...

KUP Međimurja 2019.

Raspis Stranica natjecanja Osnovni sastavi ekipa Parovi trećeg kola Partije: 1. kola 2. kola   1.kolo: Nedjelja,10.2. u ...

Seminar za šahovske

Ogranak Sjever HUŠS-a organizirao je seminar za klupske, županijske i ...

V. Otvoreno prvenstv

Raspis Seniorski turnir Kadeti do 16 godina Kadeti do 12 godina Cuger

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2019. godinu sa ...

Brzopotezno ekipno p

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici brzopoteznog turnira i nagrađeni prema poretku ...

  • Kategorije