Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Archive for the ‘Nekategorizirano’ Category

4. Otvoreno pojedinačno seniorsko prvenstvo Međimurja

Raspis Stranica natjecanja Natjecanje će se odigrati u Nedelišću od 22. – 25. lipnja, Švicarskim sustavom u 7 kola. Nagradni fond iznosi 4300 kuna. Dosadašnji pobjednici su:  Gakić Miodrag, ŠD „Međimurje“ Čakovec – 2014. Makovec Bruno, ŠK „Sloboda“ Mihovljan –  [ Opširnije ]

I. Juniorska liga

Stranica natjecanja Prijenos partija uživo Konačni poredak     Pojedinačni učinak igrača iz Međimurja:   ŠK “STRIDON” Štrigova:              1. Zadravec Matija             2. Dabić Stjepan          [ Opširnije ]

Kadetsko prvenstvo Međimurske županije

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2018.   Kadeti do 12. godina Konačni poredak   Kadeti do 16. godina Konačni poredak  

Brzopotezni turnir povodom dana općine Sv. Juraj na Bregu

Raspis turnira

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, restoran “Cobra” 2. kolo: 18.02. u Murskom Središću, motel “Ilonka” 3. kolo:  25.02. u Mihovljanu, društveni dom 4. kolo:  04.03.  u Mihovljanu, društveni dom 5. kolo:  [ Opširnije ]

Memorijal “Sredanović”

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC” Pobjednik 2017: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC”

4. pojedinačno prvenstvo Čakovca

Raspis natjecanja Stranica natjecanja

6. memorijal “Mavrin”

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji pobjednici: 2013. – Plenča Julijan, ŠK “Rijeka” Rijeka 2014. – Božinović Bogdan, ŠK “Sljeme-Agroproteinka” Sesvete 2015. – Plenča Julijan, ŠK “Liburnija” Rijeka 2016. – Makovec Bruno, ŠK  [ Opširnije ]

Prvenstvo Male Subotice

Raspis turnira Konačni poredak – seniori Konačni poredak – kadeti

Ekipno brzopotezno prvenstvo Međimurja

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja Konačni poredak Lista ploča

4. Otvoreno pojedina

Raspis Stranica natjecanja Natjecanje će se odigrati u Nedelišću od 22. - ...

I. Juniorska liga

Stranica natjecanja Prijenos partija uživo Konačni poredak     Pojedinačni učinak igrača iz Međimurja:   ŠK "STRIDON" ...

Kadetsko prvenstvo M

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2018.   Kadeti do 12. godina Konačni poredak   Kadeti do ...

Brzopotezni turnir p

Raspis turnira

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, ...

4. Otvoreno pojedina

Raspis Stranica natjecanja Natjecanje će se odigrati u Nedelišću od 22. - ...

I. Juniorska liga

Stranica natjecanja Prijenos partija uživo Konačni poredak     Pojedinačni učinak igrača iz Međimurja:   ŠK "STRIDON" ...

Kadetsko prvenstvo M

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2018.   Kadeti do 12. godina Konačni poredak   Kadeti do ...

Brzopotezni turnir p

Raspis turnira

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, ...

  • Kategorije