Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Archive for the ‘Nekategorizirano’ Category

Ciklus turnira “Jelena”

Raspis Šahovski klub Gornji Mihaljevec pokreće ciklus mjesečnih brzopoteznih turnira koji će se odigravati u pravilu svakog posljednjeg petka u mjesecu u Gornjoj Dubravi, na provjerenoj lokaciji u lokalu „K Jeleni“. Cilj turnira je da se šahisti druže u jednoj  [ Opširnije ]

VI. Otvoreno prvenstvo Čakovca

Raspis Stranica natjecanja – seniori                                  Konačni poredak Stranica natjecanja – kadeti U16                            Konačni  [ Opširnije ]

KUP Međimurske županije za 2020. godinu

Raspis Stranica natjecanja Osnovni sastavi ekipa Partije 1. kola Partije 2. kola Partije 3. kolo Dosadašnji pobjednici KUP-a: 2006. – 22 ekipe 2007. STRIDON Štrigova – 24 ekipe 2008. STRIDON Štrigova – 23 ekipe 2009. STRIDON Štrigova – 22 ekipe 2010. STRIDON Štrigova  [ Opširnije ]

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2020. godinu sa puno šahovskih uspjeha u narednoj godini želi Vam Šahovski savez Međimurske županije!!

Memorijalni brzopotezni turnir “Sredanović-Gakić-Petrović”

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici turnira: Šegović Goran, ŠŠK “Mladost”, Varaždinske Toplice Vidović Mario, ŠK “Strahoninec”, Strahoninec Zadravec Matija, ŠK “Sloboda”, Mihovljan

Otvoreni Božićni turnir

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici: Sokač Marko,  ŠK “Konaki”, Novo Virje Blaga Marijan, ŠK “Tomislav-Goran”, Sveti Ivan Žabno Maravić Ivan, ŠK “Odra”, Zagreb

Otvoreno ekipno brzopotezno prvenstvo Međimurske županije za 2019.

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:  ŠK “Sloboda”, Mihovljan ŠK “Strahoninec” ŠD “Varaždin Najuspješniji igrači po pločama: ploča: Vidović Saša, ŠK Strahoninec”  ploča: Vidović Mario, ŠK “Strahoninec” Novak Ivan, ŠK “Sloboda”, Mihovljan Zadravec Matija, ŠK “Sloboda”, Mihovljan    

VIII. Memorijalni turnir “Damir Mavrin”

Raspis Stranica natjecanja Partije Pobjednici turnira:  Jusup Matej, ŠK “Slatina”  Bender Ivan, ŠK “Dubrovnik” Lalić Kristijan, ŠK “Slatina”   Nagrađeni po skupinama:      Najuspješnija natjecateljica: Špilek Kristina, ŠK “Silent” Zagreb      Najuspješniji kadet: Perko Bartol, ŠK “Stridon” Štrigova  [ Opširnije ]

Pojedinačno brzopotezno prvenstvo Međimurja

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Nagrađeni:  mjesto: Hergotić Ivica, ŠK “Pretetinec” mjesto: Vidović Saša, ŠK “Strahoninec” mjesto. Zadravec Marin, ŠK “Gornji Mihaljevec” Najuspješniji junior: Zadravec Matija, ŠK “Sloboda”, Mihovljan Najuspješniji kadet: Vuk Sebastijan, ŠK “Prelog”

13. Otvoreno prvenstvo u šahu Općine Mala Subotica

Raspis Konačni poredak seniora Pobjednici: Vidović Saša, ŠK “Strahoninec” Strahoninec Lovrenčić Vladimir, ŠD “Međimurje” Čakovec Horvatić Zvonko, ŠD “Međimurje” Čakovec   Konačni poredak kadeta Pobjednici:  ŠK “Strahoninec”, Strahoninec ŠK “Ivanec” Ivanec ŠK “Polet”Buševec    

Ciklus turnira "Jele

Raspis Šahovski klub Gornji Mihaljevec pokreće ciklus mjesečnih brzopoteznih turnira koji ...

VI. Otvoreno prvenst

Raspis Stranica natjecanja - seniori              ...

KUP Međimurske žup

Raspis Stranica natjecanja Osnovni sastavi ekipa Partije 1. kola Partije 2. kola Partije 3. kolo Dosadašnji ...

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2020. godinu sa ...

Memorijalni brzopote

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici turnira: Šegović Goran, ŠŠK "Mladost", Varaždinske Toplice ...

Ciklus turnira "Jele

Raspis Šahovski klub Gornji Mihaljevec pokreće ciklus mjesečnih brzopoteznih turnira koji ...

VI. Otvoreno prvenst

Raspis Stranica natjecanja - seniori              ...

KUP Međimurske žup

Raspis Stranica natjecanja Osnovni sastavi ekipa Partije 1. kola Partije 2. kola Partije 3. kolo Dosadašnji ...

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2020. godinu sa ...

Memorijalni brzopote

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici turnira: Šegović Goran, ŠŠK "Mladost", Varaždinske Toplice ...

  • Kategorije