Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Raspis

Stranica natjecanja

Osnovni sastavi ekipa

Konačni poredak

Pojedinačni učinak igrača

Partije

 

  1. mjesto: ŠK “Sloboda” Mihovljan   12 meč bodova
  2. mjesto: ŠK “Stridon” Štrigova       9 meč bodova
  3. mjesto: ŠK “Gornji Mihaljevec”     8 meč bodova

 

1.kolo:

Nedjelja,10.2. u 10 sati, u Podturnu u kavani „Cobra“

4.kolo:

Nedjelja, 3.3. u 10 sati, u društvenom domu u Strahonincu

2.kolo:

Nedjelja, 17.2. u 10 sati, u Murskom Središću u „ Motelu Ilonka“

5.kolo:

Nedjelja,  10.3. u 10 sati, u Nedelišću na sportskom parku  “Trate”

3.kolo:

Nedjelja, 24.2. u 10 sati, u društvenom domu u Strahonincu

6.kolo:

Nedjelja, 17.3. u 10 sati, u Gornjoj Dubravi u kavani „K Jeleni“

 

Dosadašnji pobjednici: 

2010. ŠK “Stridon” Štrigova 

2011. ŠK “Stridon” Štrigova 

2012. ŠK “Stridon” Štrigova 

2013. ŠK “Miklavec” Miklavec

2014. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2015. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2016. ŠK “Stridon” Štrigova

2017. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2018. ŠK “Sloboda” Mihovljan

2019. ŠK “Sloboda” Mihovljan

Otvoreni šahovski t

Novi raspis ŠK "Sveta Marija i Donji Mihaljevec" organiziraju otvoreni turnir ...

Juniorsko prvenstvo

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Makovec Bruno, ŠK "Sloboda" Mihovljan, ujedno i dobitnik ...

"Gospodar Srpnja 201

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak iz 2018. godine ŠK "Sloboda" iz Mihovljana organizira ...

Croatia Grand Chess

Stranica natjecanja Rezultati Prijenos partija uživo

Dani općine Mala Su

Raspis turnira Konačni poredak Pobjednici seniorskog turnira: 1. Šegović Goran, ŠK "Mladost" ...

Otvoreni šahovski t

Novi raspis ŠK "Sveta Marija i Donji Mihaljevec" organiziraju otvoreni turnir ...

Juniorsko prvenstvo

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Makovec Bruno, ŠK "Sloboda" Mihovljan, ujedno i dobitnik ...

"Gospodar Srpnja 201

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak iz 2018. godine ŠK "Sloboda" iz Mihovljana organizira ...

Croatia Grand Chess

Stranica natjecanja Rezultati Prijenos partija uživo

Dani općine Mala Su

Raspis turnira Konačni poredak Pobjednici seniorskog turnira: 1. Šegović Goran, ŠK "Mladost" ...

  • Kategorije