Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Kadetsko prvenstvo Međimurja

Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2012

Pojedinačni rezultati svih kola

Konačni poredak kadetskog prv. Međimurja 2012.

Poredak po dobnim skupinama

Osvojeni rejting na turniru

Šahovski savez Međimurske županije u suradnji sa ŠK „Slobodom“ iz Mihovljana organizatori su kadetskog prvenstva Međimurja za 2012. godinu.

     Natjecanje će se igrati u Mihovljanu u društvenom domu od petka 08. lipnja do nedjelje 10. lipnja prema rasporedu:

 

Turnirski program natjecanja:

Petak, 08.lipanj

Prijave i otvorenje turnira

17.45 sati

Petak, 08.lipanj

1. kolo:

18.00 sati

Petak, 08.lipanj

2. kolo:

19.15 sati

Subota, 09. lipanj

3. kolo:

15.00 sati

Subota, 09. lipanj

4. kolo:

16.30 sati

Subota, 09. lipanj

5. kolo:

18.00 sati

Nedjelja, 10. lipanj

6. kolo:

09.30 sati

Nedjelja, 10. lipanj

7. kolo:

11.00 sati

Nedjelja, 10. lipanj

Proglašenje pobjednika i podjela nagrada

12.15 sati

 

     Tempo igre iznosit će 30 minuta po igraču sa dodatkom od 30 sekundi po odigranom potezu.

     Pravo nastupa imaju svi igrači koji do 1. siječnja tekuće godine nisu navršili 16 godina i koji su registrirani pri HŠS-u za tekuću godinu, te im je matični klub na području Međimurske županije. Prijave za natjecanje traju do petka, 08. lipnja do 17.45 minuta.

     Igrati će se po švicarskom sistemu u 7 kola u jednoj skupini.

     Nakon završetka turnira proglasit će se ukupni pobjednik turnira, kao i pobjednici u muškoj i ženskoj konkurenciji  po godištima do 9, 11, 13 i 16 godina.

     Po trojica najuspješnijih kadeta u muškoj, kao i u ženskoj konkurenciji do 9 godina, do 11 godina, do 13 godina i do 16 godina primiti će nagrade – medalje za postignuti uspjeh.

     Ukupni pobjednik turnira dobiti će i pehar.

     Svi sudionici natjecanja dužni su uplatiti kotizaciju u iznosu od 20 kuna.

     Sve potrebne rekvizite za natjecanje osigurava tehnički organizator.

Comments are closed.

Brzopotezno ekipno p

Raspis 26. prosinca u Gornjoj Dubravi održat će se ekipno ...

VII. Memorijalni tur

Raspis turnira Stranica natjecanja Šahovski klub "Miklavec" organizira tradicionalni turnir u spomen ...

Ekipni turnir u ubr

Raspis Šahovski klubovi "Stridon" iz Štrigove i "Mladost" iz Varaždinskih Toplica ...

Općinski turnir Mal

Raspis   Nagrade za najuspješnije igrače   Kadetski turnir: Konačni poredak ŠK "MLADOST I" Varaždinske ...

Memorijal "Mašan Sr

Raspis turnira Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:     1. Vidović Saša iz ŠK ...

Brzopotezno ekipno p

Raspis 26. prosinca u Gornjoj Dubravi održat će se ekipno ...

VII. Memorijalni tur

Raspis turnira Stranica natjecanja Šahovski klub "Miklavec" organizira tradicionalni turnir u spomen ...

Ekipni turnir u ubr

Raspis Šahovski klubovi "Stridon" iz Štrigove i "Mladost" iz Varaždinskih Toplica ...

Općinski turnir Mal

Raspis   Nagrade za najuspješnije igrače   Kadetski turnir: Konačni poredak ŠK "MLADOST I" Varaždinske ...

Memorijal "Mašan Sr

Raspis turnira Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:     1. Vidović Saša iz ŠK ...

  • Kategorije