Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Raspis

Stranica natjecanja Raspis Konačni poredak Pobjednici turnira: Pandurević Miro, ŠKRM “Caissa”, Zagreb Mrđa Milan, ŠK “Stjepan Bosak-URIHO”, Zagreb Makovec Bruno, ŠK “Sloboda” Mihovljan   Najuspješniji kadeti: Colev Ivor, ŠK “Stridon”  [ Opširnije ]

Raspis Šahovski klubovi ŠK “Stridon” Štrigova i ŠK “Čakovec” organiziraju mjesečne brzopotezne turnire u Međimurskoj hiži. Tempo igre je 7 min + 3 sekunde za svaki odigrani potez po igraču.  [ Opširnije ]

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Pobjednici turnira: Kovačević Blažimir, ŠK “Liburnija” Rijeka Zadravec Matija, ŠK “Sloboda” Mihovljan Horvat David, ŠK “Stridon” Štrigova

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Makovec Bruno, ŠK “Sloboda” Mihovljan, ujedno i dobitnik medalje za najuspješnijeg juniora u grupi U20 godina Kanižaj Benjamin, ŠK “Stridon” Štrigova Karlovčec David, ŠK “Sloboda” Mihovljan,  [ Opširnije ]

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak iz 2018. godine ŠK “Sloboda” iz Mihovljana organizira turnir švicarskim sustavom u 9 kola, “Gospodar Srpnja 2019”. Igrat će se u nedjelju 14. srpnja u  [ Opširnije ]

Stranica natjecanja Rezultati Prijenos partija uživo

Raspis turnira Konačni poredak Pobjednici seniorskog turnira: 1. Šegović Goran, ŠK “Mladost” V.Toplice 2. Novak Ivan, ŠK “Sloboda” Mihovljan 3. Sermek Igor, ŠK”Dinamo” Palovec  

Kadeti U7                          Kadetkinje U7 Kadeti U9                         Kadetkinje U9  [ Opširnije ]

Raspis Konačni poredak Pobjednici:  Skuhala Barbara, ŠK “Sloboda” Mihovljan Vidović Saša, ŠK “Strahoninec” Strahoninec Zadravec Matija, ŠK “Sloboda” Mihovljan      

II. memorijalni turn

Stranica natjecanja Raspis Konačni poredak Pobjednici turnira: Pandurević Miro, ŠKRM "Caissa", Zagreb Mrđa ...

Šahovski turniri u

Raspis Šahovski klubovi ŠK "Stridon" Štrigova i ŠK "Čakovec" organiziraju mjesečne ...

Otvoreni šahovski t

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Pobjednici turnira: Kovačević Blažimir, ŠK "Liburnija" Rijeka Zadravec ...

Juniorsko prvenstvo

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Makovec Bruno, ŠK "Sloboda" Mihovljan, ujedno i dobitnik ...

II. memorijalni turn

Stranica natjecanja Raspis Konačni poredak Pobjednici turnira: Pandurević Miro, ŠKRM "Caissa", Zagreb Mrđa ...

Šahovski turniri u

Raspis Šahovski klubovi ŠK "Stridon" Štrigova i ŠK "Čakovec" organiziraju mjesečne ...

Otvoreni šahovski t

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Pobjednici turnira: Kovačević Blažimir, ŠK "Liburnija" Rijeka Zadravec ...

Juniorsko prvenstvo

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak   Makovec Bruno, ŠK "Sloboda" Mihovljan, ujedno i dobitnik ...

  • Kategorije