Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Raspis     Dosadašnji pobjednici KUP-a: 2006. – 22 ekipe 2007. STRIDON Štrigova – 24 ekipe 2008. STRIDON Štrigova – 24 ekipe 2009. STRIDON Štrigova – 24 ekipe 2010. STRIDON Štrigova – 24  [ Opširnije ]

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2020. godinu sa puno šahovskih uspjeha u narednoj godini želi Vam Šahovski savez Međimurske županije!!

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici turnira: Šegović Goran, ŠŠK “Mladost”, Varaždinske Toplice Vidović Mario, ŠK “Strahoninec”, Strahoninec Zadravec Matija, ŠK “Sloboda”, Mihovljan

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici: Sokač Marko,  ŠK “Konaki”, Novo Virje Blaga Marijan, ŠK “Tomislav-Goran”, Sveti Ivan Žabno Maravić Ivan, ŠK “Odra”, Zagreb

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:  ŠK “Sloboda”, Mihovljan ŠK “Strahoninec” ŠD “Varaždin Najuspješniji igrači po pločama: ploča: Vidović Saša, ŠK Strahoninec”  ploča: Vidović Mario, ŠK “Strahoninec” Novak Ivan, ŠK  [ Opširnije ]

Raspis Stranica natjecanja Partije Pobjednici turnira:  Jusup Matej, ŠK “Slatina”  Bender Ivan, ŠK “Dubrovnik” Lalić Kristijan, ŠK “Slatina”   Nagrađeni po skupinama:      Najuspješnija natjecateljica: Špilek Kristina, ŠK “Silent”  [ Opširnije ]

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Nagrađeni:  mjesto: Hergotić Ivica, ŠK “Pretetinec” mjesto: Vidović Saša, ŠK “Strahoninec” mjesto. Zadravec Marin, ŠK “Gornji Mihaljevec” Najuspješniji junior: Zadravec Matija, ŠK “Sloboda”, Mihovljan Najuspješniji  [ Opširnije ]

Raspis Konačni poredak seniora Pobjednici: Vidović Saša, ŠK “Strahoninec” Strahoninec Lovrenčić Vladimir, ŠD “Međimurje” Čakovec Horvatić Zvonko, ŠD “Međimurje” Čakovec   Konačni poredak kadeta Pobjednici:  ŠK “Strahoninec”, Strahoninec ŠK “Ivanec”  [ Opširnije ]

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak

Stranica natjecanja Raspis Konačni poredak Pobjednici turnira: Pandurević Miro, ŠKRM “Caissa”, Zagreb Mrđa Milan, ŠK “Stjepan Bosak-URIHO”, Zagreb Makovec Bruno, ŠK “Sloboda” Mihovljan   Najuspješniji kadeti: Colev Ivor, ŠK “Stridon”  [ Opširnije ]

KUP Međimurske žup

Raspis     Dosadašnji pobjednici KUP-a: 2006. - 22 ekipe 2007. STRIDON Štrigova – 24 ekipe 2008. ...

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2020. godinu sa ...

Memorijalni brzopote

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici turnira: Šegović Goran, ŠŠK "Mladost", Varaždinske Toplice ...

Otvoreni Božićni t

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici: Sokač Marko,  ŠK "Konaki", Novo Virje Blaga ...

Otvoreno ekipno brzo

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:  ŠK "Sloboda", Mihovljan ŠK "Strahoninec" ŠD "Varaždin Najuspješniji ...

KUP Međimurske žup

Raspis     Dosadašnji pobjednici KUP-a: 2006. - 22 ekipe 2007. STRIDON Štrigova – 24 ekipe 2008. ...

Sretni blagdani!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu Novu 2020. godinu sa ...

Memorijalni brzopote

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici turnira: Šegović Goran, ŠŠK "Mladost", Varaždinske Toplice ...

Otvoreni Božićni t

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici: Sokač Marko,  ŠK "Konaki", Novo Virje Blaga ...

Otvoreno ekipno brzo

Raspis Stranica natjecanja Konačni poredak Pobjednici:  ŠK "Sloboda", Mihovljan ŠK "Strahoninec" ŠD "Varaždin Najuspješniji ...

  • Kategorije